Referencje

O sukcesie firmy i jakości naszych produktów oraz usług najlepiej świadczą nasi Klienci.
Zapoznaj się z referencjami, jakie od nich otrzymaliśmy.

admin-ajax-php

Fabryka Formy w Warszawie

Klub Fabryki Formy w Rondo 1 był dla Nas dużym wyzwaniem. Pomimo mniejszej niż zwykle powierzchni do zagospodarowania i niezwykle trudnego dostępu do pomieszczeń klubu, Star Fitness SA wsparł nas zarówno w trudnej do aranżacji przestrzeni jak i instalacji sprzętu.

 

Ponadto miłym elementem, na którym bardzo zależało Fabryce Formy SA, a który Star Fitness SA wraz z producentem Core Health & Fitness Ltd. dla Nas wykonał, jest personalizacja naszym logo obudów w sprzęcie siłowym Nautilus®.

 

Strzałem w dziesiątkę okazał się również wybór rowerów Schwinn® Performance Plus wraz konsolą Echelon 2. Tak profesjonalnej sali rowerowej w sieci Fabryki Formy SA jeszcze nie mieliśmy. Każdy z Klientów z zacięciem rowerowym na pewno doceni tę strefę naszego klubu w Rondo 1.

 

Podsumowując współpraca z Star Fitness SA wypadła bardzo profesjonalnie, a sprzęt Core Health and Fitness na stałe wpisał się już w krajobraz stref treningowych naszej sieci.

unnamed

StepONE Fitness

Star Fitness S.A. jest firmą, która dała się poznać jako solidny partner w biznesie, wykazując się dużym doświadczeniem w zakresie doboru i montażu profesjonalnego sprzętu fitness takich marek jak Star Trac®, Nautilus czy StairMaster w naszych Klubach na terenie całej Polski. Firmę tę cechuje wysoki profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego polecamy Star Fitness S.A. jako firmą rzetelną i godną zaufania.

 

 

Zarząd Fitness Za Rogiem Sp z o.o. – StepONE Fitness

FitStacja

Wszystko poszło sprawnie. Star Fitness rozplanował i wyposażył kompleksowo wszystkie strefy w naszym klubie. Klienci je uwielbiają. Dzięki Akademii Star Fitness stale podnosimy kompetencje naszych instruktorów. Przejeżdżamy dwa tysiące kilometrów miesięcznie, powierzchnia fitness to 1600 metrów kwadratowych a cały obiekt to 5000 metrów, to robi wrażenie.

Studio Pilates Karoliny Libelt w Gdańsku

W swoim Studio Pilates korzystam ze sprzętu marki Peak Pilates. Dlaczego ta marka? Może dlatego, że duża ilość ośrodków i studiów pilates, które miałam okazję zwiedzić była zaopatrzona właśnie w ten sprzęt.

Miałam okazję na nim ćwiczyć, sprawdzić jak działa i zasięgnąć opinii instruktorów na nim pracujących, zanim zdecydowałam się na zakup do swojego studia. Łatwość obsługi, wysokiej jakości materiał, z którego sprzęt jest wyprodukowany, intuicyjność i prostota użytkowania dają gwarancję doskonałego zakupu na wiele lat. Sama szkoła Peak Pilates jest w pierwszej „piątce” najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych szkół na świecie, a to zobowiązuje. W Studio posiadam reformera Mve, a miałam też okazję ćwiczyć na reformerach, krzesłach, beczkach ( barrels ) oraz cadillacach z klasycznych serii oraz PPS. Niewątpliwie moim kolejnym zakupem będzie również sprzęt Peak Pilates.

Studio Pilates Karoliny Libelt

Fun Fitness w Wałbrzychu

Zarówno ja jak i moi klienci jesteśmy zadowoleni z eliptyków, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Można je bardzo łatwo dostosować do wymagań i parametrów ćwiczącego. W przeciwieństwie do innych eliptyków Indoorwalkery mają, oprócz możliwości regulowania obciążenia pracy nóg, również możliwość różnicowania stopnia intensywności ćwiczeń rąk. Podsumowując jest to dobrzy sprzęt, który urozmaici ofertę każdego klubu fitness.

Pani Kamila Jakubiuk, właścicielka klubu

Fabryka Formy w Poznaniu

W Fabryce Formy SA, w klubie znajdującym się w kompleksie Cinema City Kinepolis, funkcjonuje samodzielna strefa z 15 Indoorwalkerami. Zajęcia grupowe Indoorwalking, które odbywają się codziennie rano i późnym popołudniem, cieszą się dużą popularnością i zyskały już sobie stałych uczestników.

Fabryka Formy

Klub KSA w Śremie

W klubie KSA Fitness Zone w Śremie funkcjonują dwa Indoorwalkery, które wraz z pasem odchudzającym Slim Belly tworzą strefę odchudzania.

Ćwiczący na eliptykach z jednej strony korzystają z dobrodziejstw ćwiczeń kardio, a z drugiej korzystają również z możliwości modelowania sylwetki, jaką dostarcza sprawdzony koncept Slim Belly. Połączenie Indoorwalking ze Slim Belly jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które dostarcza klubowiczom szybkich efektów w postaci wymodelowania sylwetki i wzmocnienia mięśni. Dla klubu jest to z kolei dodatkowa korzyść, umożliwiająca pełne wykorzystanie stosunkowo niewielkiej powierzchni w celu zwiększenia przychodów.

Klub KSA

Fru Fitness w Zgierzu

Dwa Indoorwalkery z sukcesem funkcjonują w klubie Fru Fitness w Zgierzu, gdzie Indoorwalkery wraz z pasem odchudzającym Slim Belly również tworzą strefę modelowania sylwetki.

Ćwiczący na eliptykach nazywanych Indoorwalkerami korzystają zarówno z ćwiczeń kardio, jak i z możliwości odchudzenia sylwetki w tych miejscach, które wymagają szczególnej uwagi – z okolic brzucha. Sprawdzony i efektywny sposób modelowania sylwetki Slim Belly bardzo dobrze koresponduje z ćwiczeniami, jakie oferuje Indoorwalking, dzięki czemu klubowicze otrzymują podwójne korzyści. Zaletą tego rozwiązania dla klubu jest uzyskanie dodatkowego dochodu i bardzo efektywne wykorzystanie sprzętu na niedużej powierzchni.

Fru Fitness

New Age Fitness

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo fachowo przez doskonałą instruktorkę wysokiej klasy -pasjonatkę Kettlebells i Powerbagów. Olbrzymia wiedza i doświadczenie połączone z właściwym (dobrym) podejściem do kursanta sprawiają iż szkolenie się pod okiem Aleksandry Musielak to czysta przyjemność, zysk i inwestycja w siebie na przyszłość!

Zajęcia są czysto specjalistyczne dotyczące pracy z Kettlebels i Powerbagami. Teoretyczne i praktyczne wiadomości były przekazane przez Aleksandrę w łatwy, przystępny sposób. Nacisk był położony na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, uzmysłowiony został nam fakt odpowiedzialności za zdrowie naszych przyszłych klientów czy podopiecznych. Metodyka ćwiczeń była podana bardzo skrupulatnie. Obecność tych wszystkich powiązanych ze sobą elementów niewątpliwie jest mocną stroną opisywanego szkolenia. Aleksandra jest osobą komunikatywną, sympatyczną posiadającą odpowiednie wiadomości, stawiającą wyważone wymagania wobec swoich kursantów.

Mariusz Grot New Age Fitness sp. z o.o.

Klub Perfect Body we Wrześni

Dzięki współpracy ze Star Fitness S.A. uzyskaliśmy dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy z branży fitness, otrzymaliśmy całe niezbędne know-how

Mateusz Nogala Właściciel Perfect Body Fitness

Klub Active w Gdyni

Dzięki współpracy ze Star Fitness S.A. fenomenalnie udało nam się połączyć oczekiwania klientów i nasze. Active Fitness początkowo funkcjonował jako klub dla kobiet. W 2012 r. właściciel klubu zmienił lokalizację na większą, jednocześnie otwierając się na nowa grupę klientów – na mężczyzn. Poszukiwaliśmy kompleksowego wsparcia i profesjonalnego doradztwa w procesie repozycjonowania klubu i otrzymaliśmy je właśnie od firmy Star Fitness. Wspólnymi siłami zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy klub Active Fitness do wdrożenia nowej strategii i odnieśliśmy w tym sukces.

Od samego początku wyróżnikiem klubu jest profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Tak też jest z nowym Active Fitness, który po zmianie strategii został wyposażony w profesjonalną siłownię i strefę treningu funkcjonalnego, rozbudowaną salę cardio, salę Spinning® na której znajduje się 21 rowerów Spinner® oraz salę aerobic. Nasi klubowicze korzystają ze sprzętu i maszyn marki Star Trac®, akcesoriów i sprzętu fitness marki Jordan® oraz Vicore®. Kompleksowe i bardzo zróżnicowane wyposażenie strefy funkcjonalnej, siłowej i cardio umożliwia przeprowadzenie pełnego treningu zarówno mężczyznom jak i kobietom.

Kontynuujemy i cały czas rozwijamy współpracę również na gruncie szkoleniowym. Klub Active Fitness stał się „centrum szkoleniowym’ Star Fitness, są u nas przeprowadzane szkolenia Spinning® oraz szkolenia z Treningu Funkcjonalnego w ramach Akademii Star Fitness. Zyskaliśmy dzięki temu dostęp do najnowszej wiedzy treningowej. Pomiędzy Inwestorem a Star Fitness S.A. nawiązała się także współpraca marketingowa. Klub jest promowany przez Star Fitness w mediach branżowych, a Star Fitness zyskał „showroom”, w którym może prezentować rozwiązania sprzętowe.

Dzięki kompleksowemu wsparciu, jakie otrzymaliśmy od firmy Star Fitness możliwe było osiągnięcie sukcesu po zmianie strategii i zapełnienie klubu zadowolonymi klientami.

Marta Kluszczyńska, Manager klubu Active Fitness w Gdyni

Klub Forma w Kartuzach

Profesjonalne przygotowanie kadry oraz odpowiednie wyposażenie i stworzenie klientom warunków do aktywności fizycznej zawsze ma rację bytu i szanse na powodzenie – nawet jeśli dotyczy to mniejszych ośrodków

Forma Fitness

Klub Strefa w Koninie

Kompleksowe wsparcie i doradztwo ze strony Star Fitness S.A. przyczyniło się do ogromnego sukcesu naszego klubu

Krzysztof Świder Menadżer Strefa sport & fitness

2B Active Fitness w Swarzędzu

Firma Star Fitness dostarczyła nam sprzęt, będący wyposażeniem bardzo ważnych stref w klubie, które stanowią o jego atrakcyjności dla klienta. Współpraca przebiegała bardzo harmonijnie, sprzęt został dostarczony i zainstalowany zgodnie z harmonogramem prac. Udało nam się wspólnie osiągnąć sukces w realizacji postawionego celu, którym było przyciągnięcie i zadowolenie klientów.

Lorem Ipsum Zastępca Managera strefy fitness

Referencje historyczne Star Fitness S.A.

W początkach naszej działalności firma funkcjonowała pod nazwą HABERQ. Zawsze szczególna wagę przywiązywaliśmy do budowania jak najlepszych relacji z klientem i realizacji zleceń na jak najwyższym poziomie.

Poniżej prezentujemy pierwsze nasze referencje, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów. Znajdują się wśród nich referencje od Wojska Polskiego, Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile, Klubu Spartan we Wrocławiu oraz Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach. Zapraszamy do obejrzenia galerii

Star Fitness S.A.