Historia

Star Fitness S.A. z siedzibą w Poznaniu dostarcza kompleksowych rozwiązań dla branży fitness. Spółka powstała w 2006 r. pod nazwą Haberq Sp. z o.o., jako przedstawiciel jednego z najbardziej dynamicznie rozwijającego się amerykańskiego producenta sprzętu fitness Star Trac®. Od 2010 r. firma działa pod nazwą Star Fitness. Od debiutu giełdowego, który miał miejsce w dniu 20 grudnia 2011 r. jest jedną z dwóch spółek z tej branży notowaną na rynku New Connect. Firma specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnego sprzętu do wyposażenia klubów fitness renomowanych marek Star Trac®,Peak Pilates®, Jordan®, Vicore®, oferuje programy treningowe, takie jak np. Indoorwalking®, kompleksowe i profesjonalne szkolenia kadry instruktorskiej w ramach Akademii Star Fitness oraz wsparcie marketingowe. Firma zapewnia doradztwo w zakresie doboru produktów i tworzenia programów treningowych dla klientów biznesowych. Od listopada 2012 roku prowadzi także sprzedaż sprzętu do ćwiczeń do użytku domowego.
Klientami Star Fitness jest już ponad 600 klubów fitness na terenie całego kraju, w tym tak prestiżowe marki, jak Fabryka Formy, Step One, MyGym, beFit Clubs, Fit Arena, Zodiak Gym 4Steps , InterFit, Smart Gym, City Fit, kluby Atlantis w Poznaniu, sieć klubów Pure Jatomi Polska i wiele innych znanych lokalnych marek.

 

Dostarczanie wymagającym klientom najnowocześniejszych rozwiązań zobowiązuje. Dlatego inwestujemy nie tylko w poszerzanie coraz bogatszej oferty sprzętu, ale przede wszystkim w rozwój kadry. Dzięki temu dysponujemy zespołem profesjonalistów i pasjonatów, którzy projektują, wdrażają i roztaczają opiekę nad klientami i oferowanymi produktami. Od początku istnienia stawiamy szczególny nacisk na rozwój, co przynosi efekty w postaci jednego z najbardziej dynamicznych wzrostów w branży.

Star Fitness S.A. tworzy zespół specjalistów – prekursorów branży fitness w Polsce. Oferowane produkty i usługi spełniają najwyższe światowe standardy. Każdy z projektowanych klubów musi osiągnąć pewien wzorcowy poziom, zgodny z obowiązującymi trendami na świecie. Oprócz dostawy i dystrybucji sprzętu oraz szkoleń, zapewniamy także doradztwo z zakresu zdrowego stylu życia, zarówno dla swoich klientów, jak i osób ćwiczącym w ich klubach. Ponadto oferujemy klientom możliwość wyboru wielu instrumentów finansowania realizowanej inwestycji oraz szerokie wsparcie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność i pomaga zwiększyć przychody klubu. Tym samym maksymalizowana jest stopa zwrotu danego przedsięwzięcia.