StepONE Fitness Poznań

logo_header

StepONE to nowopowstająca, polska sieć bezobsługowych klubów fitness, otwartych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W kwietniu 2016 r., na poznańskich Termach Maltańskich otwarto pierwszy z klubów sieci. Na powierzchni około 3000 m² w wydzielonych strefach tematycznych zgromadzono urządzenia pozwalające na przeprowadzenie kompleksowego treningu w komfortowych warunkach.

Do dyspozycji klubowiczów oddano bogato wyposażoną strefę cardio. Efektywny trening wytrzymałościowy umożliwiają doskonałej jakości urządzenia marek Star Trac® i Stair Master®: bieżnie, treadclimbery, crosstrainery, steppery, spinnery, rowery pionowe i poziome, turbotrainery, stairmille oraz ergometry wioślarskie marki Concept2.

Aby zoptymalizować efekty treningu siłowego klientów, inwestor zdecydował się na zakup aż trzech linii urządzeń siłowych marki Star Trac®. Inspiration Strenght® to industrialny design, przystępna forma, intuicyjny sposób dostosowywania ustawień i biomechaniki. Humansport® to prawdziwie unikalna i imitująca ruchy najbardziej zbliżone do naturalnych, linia urządzeń siłowych. Stworzona tak, by odzwierciedlać ludzką biomechanikę. Impact Strenght® to linia wyposażona w opatentowany system dostosowywania obciążenia Lock N Load, który ułatwia proces treningowy i zapewnia maksymalną wygodę użytkowania.

W strefie wolnych ciężarów  swoje miejsce znalazły między innymi urządzenia linii Star Trac Leverage®, która zrewolucjonizowała kategorię ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Leverage® oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie treningowe poprzez wykorzystanie wielu poziomów obciążenia oraz profil ruchu, które maksymalizują efektywność ćwiczeń idoskonale trafiają w mechanikę ludzkiego ciała. W kategorii półwolnych ciężarów Leverage® nie ma sobie równych, zapewniając doskonałe wyczucie własnego ciała w czasie ćwiczeń, decydujące o satysfakcji z przeprowadzonego treningu.

Dbając o urozmaicenie oferty treningowej StepONE zdecydował się także na przygotowanie strefy fight nastawionej na trening bokserski i zapaśniczy. W strefie fight swoje miejsce znalazły unikalne urządzenia Box Master®, których główną zaletą jest system sprężyn, na których zawieszono poduszki pełniące rolę rękawic do trenowania ruchów bokserskich. Poduszki ustawione na pozycjach pozwalających na wyprowadzanie ciosów różnym stylem i całych ich kombinacji.