Klub Perfect Body we Wrześni

Perfect Body Fitness & Wellness Club to jedyny klub fi tness we Wrześni o powierzchni przekraczającej 500 m. Lokal został podzielony na strefy: treningowe i relaksu, tak aby zaspokoić oczekiwania każdego klienta. Goście Perfect Body mają do dyspozycji sprzęt światowej klasy marki Star Trac®, mogą brać udział w zajęciach indywidualnych jak i grupowych prowadzonych przez instruktorów oraz trenerów przeszkolonych przez Star Fitness S.A. Dzięki wydzielonym w klubie strefom, każdy z gości może wybrać swoją ulubioną formę treningu, a dzięki temu w przyjaznych warunkach zrealizować swoje plany treningowe.

ZADANIA POSTAWIONE PRZED STAR FITNESS S.A.

 1. Przygotowanie uproszczonej analizy finansowej, ocena potencjału lokalizacji, wizja lokalna
 2. Przygotowanie przedsprzedaży, przeprowadzenie szkoleń sprzedażowych
 3. Właściwe zaprojektowanie przestrzeni klubu, stref funkcjonalnych.
 4. Dobór odpowiedniego sprzętu do wymagań inwestora i pozycjonowania klubu
 5. Profesjonalna dostawa i montaż sprzętu w klubie, usługi serwisowe.
 6. Przeprowadzenie szkoleń sprzętowych

OSIĄGNIĘTE EFEKTY

 1. Inwestycja została poprzedzona analizą finansową oraz ogólną oceną potencjału inwestycji. Wspólnie z inwestorem została dokonana przeprowadzona wizja lokalna, została także dokonana analiza konkurencji. Przeprowadzenie tych działań dało obraz przyszłego klubu, zostały sprecyzowane cele sprzedażowe i marketingowe.
 2. Klub otrzymał wsparcie w temacie przygotowania i przeprowadzenia przedsprzedaży. Wspólnie z inwestorem zostały opracowane i zaplanowane działania marketingowe, które należy przeprowadzić. Jednym z elementów współpracy było także zaplanowanie procesu przedsprzedaży i szkolenie sprzedażowe kadry. Pracownicy zostali przeszkoleni z podstawowych technik sprzedażowych. W trakcie przedsprzedaży klub pozyskał około 150 klubowiczów.
 3. Stworzenie projektu, na podstawie otrzymanych planów i wytycznych, przestrzeni klubu. Przedstawienie planów klubu na projekcie 2D / 3D z wyraźnym zaznaczeniem i wyodrębnieniem stref funkcjonalnych oraz ciągów komunikacyjnych , a także rozplanowanie sprzętów w ramach wybranych stref.
 4. Na podstawie wyznaczonych stref klubu oraz zgodnie z wytycznymi inwestora i planowanym charakterem klubu zostały wybrane i zastosowane konkretne rozwiązania sprzętowe. Strefa cardio została wyposażona w produkty marki Star Trac. Bogata i mocno rozwinięta strefa treningu funkcjonalnego została wyposażona w produkty brytyjskiej marki Jordan. Ta strefa w klubie cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Natomiast strefa siłowa została stworzona z produktów marek Star Trac oraz Jordan. W klubie została stworzona także sala zajęć indoorcycling wyposażona w rowery marki Spinning.
 5. Zakupiony sprzęt został dostarczony do klubu zgodnie z przyjętym z inwestorem terminarzem. Bezpośrednio po dostawie produkty były montowane przez pracowników serwisowych Star Fitness S.A. W okresie posprzedażowym dostarczone produkty są na bieżąco serwisowane i sprawdzane.
 6. Wraz z dostawą sprzętu zostały przeprowadzone szkolenia dla kadry klubu. Pracownicy Perfect Body zostali przeszkoleni i zapoznani z wszystkimi dostarczonymi produktami, z ich funkcjami, cechami i zastosowaniem. Pracownikom została przekazana pełna wiedza w temacie dostarczonych produktów.