Zarządzanie zmianą

Pierwsze szkolenie już w marcu

Starujemy już w marcu 2012 od szkolenia „Zarządzanie zmianą” które jest przewidziane dla Kadry Zarządzającej. Jest to szkolenie poza Akademią tzw „STARTOWE”. Podczas tego szkolenia zajmiemy się jednym z najbardziej kluczowych zagadnień dotyczących zarządzania zmianą czyli jak przeprowadzić załogę przez zmiany. Przeanalizujemy różne emocje i obawy związane ze zmianą, dowiemy się jak zapobiegać oporowi, motywować do zmian, wspierać ludzi w okresie przejściowym.

Przyjedź, posłuchaj i zgodnie z zasadą: „nie kupuj kota w worku” dopiero po szkoleniu podejmij decyzję o skorzystaniu z całego cyklu szkoleń Akademii.
Jeżeli spodoba Ci się i zapiszesz się na cały cykl Akademii za szkolenie startowe nie zapłacisz ani grosza!

Jeżeli uznasz, że szkolenie jest ciekawe, ale z jakiś powodów nie skorzystasz z całego cyklu zapłacisz tyle ile kosztuje to szkolenie – 500 zł ( a my dzięki temu wspomożemy wybraną wspólnie fundację )

Jeśli natomiast szkolenie zupełnie nie spodoba Ci się i nie będziesz chciał brać udziału w dalszej części cyklu nie zapłacisz za nic ani grosza.

Szczegółowe informacje na www.fitnesscoaching.pl

bniemiec@star-fitness.pl
Tel. kom.: +48 668 257 912


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy