Zapraszamy na szkolenia w marcu!

W marcu przygotowaliśmy dla Was aż siedem wydarzeń w ramach Akademii Star Fitness: sześć szkoleń i jedne warsztaty. Mamy dla Was szkolenia Spinning®, Peak Pilates®, Fitness Coaching oraz warsztaty ze sprzedaży zajęć Spinning® – w promocyjnych cenach!

Szkolenie Spinning® Instructor Training odbędzie się w dniach 8 i 9 marca w nowo otwartym klubie 2B Active Fitness w Swarzędz, które poprowadzi MI Maciej Pordąb. Kolejne szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętności instruktora Spinning® już 22 i 23 marca w Krakowie. Prowadzić je będzie MI Sylwia Czepiżak. Ponadto wszystkich managerów, właścicieli i osoby zarządzające zajęciami grupowymi 16 marca zapraszamy do Gdańska do klubu BeFit na autorskie warsztaty SI Jarka Witka na temat sprzedaży zajęć Spinning®.

W marcu, w dniu 15 marca MI strefy funkcjonalnej Ola Musielak poprowadzi szkolenia z Kettlebells i Powerbags w Warszawie w klubue Holmes Place. W tym samym terminie w Gdańsku MI Peak Pilates Karolina Libelt szkolić będzie instruktorów pilatesa ze sprzętu MVe Chair . Na zakończenie marcowych szkoleń przygotowalismy pierwsze w tym roku szkolenie Fitness Coaching dla managerów i pracowników klubów fitness.

Więcej szczegółów na temat marcowych szkoleń i warsztatów juz wkrótce. Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji! Wypełnij formularz i odbierz swój prezent – nawet do 500 zł rabatu na szkolenia Akademii Star Fitness

Dowiedz się więcej o Akademia Star Fitness


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy