Zapraszamy na 31 Międzynarodowy Kongres IHRSA

Oto kilka najważniejszych informacji o Kongresie i Targach IHRSA:

  • Oferta edukacyjna obejmuje 13 różnych zakresów tematycznych i ponad 130 warsztatów, wykładów i seminariów.
  • Na targach obecnych będzie ponad 350 wystawców przedstawiajacych innowacyjne produkty, nowinki techniczne i produktowe. Będzię można zapoznać się także z najnowszymi trendami panującymi w branży fitness.

Miło nam poinformować, że dla osób ,ktore będą chciały skorzystać z uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu, istnieje możliwość skorzystania ze specjalnego rabatu. Podczas rejestracji na Kongres proszę podać kod promocyjny POLANDLA, co umożliwi uzyskanie rabatu w wysokości 100 USD.

Szczegółowe informacje na stronie www.ihrsa.org

Zapraszamy do Los Angeles!

IHRSA2012-type1 webO tym, jak ważne są nowoczesne rozwiązania w branży fitness nie trzeba nikogo przekonywać. Rosnące wymagania klientów zobowiązują nas oraz Państwa do dostarczania rozwiązań oferujących nie tylko wygodę i komfort użytkowania ale przede wszystkim służących realizacji nowoczesnego, aktywnego i zdrowego stylu życiu. Dlatego też chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu, na którym spotkają się najważniejsi w branży producenci sprzętu i specjaliści fitness, a technologie jutra będą na wyciągnięcie ręki.
IHRSA2012-Intl-banner 700×125

14-17 marca 2012 będzie okazją do spotkania się na dorocznym 31 Międzynarodowym Kongresie i Targach organizowanymi przez IHRSA – największego na świecie międzynarodowego stowarzyszenia klubów fitness. Cztery dni spędzone w Los Angeles mają szansę zaowocować nawiązaniem kontaktów i współpracy z obecnymi na Kongresie profesjonalistami. Swój udział zapowiedziało bowiem już ponad 350 wystawców. Trwające cztery dni, tłumaczone symultanicznie seminaria będą platformą wymiany doświadczeń, refleksji oraz wyznaczania nowych trendów w branży. Panele dyskusyjne i wykłady specjalistów pomogą Państwu podnieść skuteczność działania oraz obrać nowe kierunki rozwoju. Organizator przewidział także wizyty w najbardziej nowatorskich klubach fitness. Będzie więc szansa przyjrzenia się działaniu nowoczesnych rozwiązań u zagranicznych kolegów.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy