Zakończenie współpracy w ramach programu Spinning®

Logo-Spinning (1)

Informujemy, że z dniem 1 listopada 2015 r. Star Fitness S.A.  przestał pełnić funkcję koordynatora programu Spinning® w Polsce. Po siedmiu latach opieki nad marką przekazujemy edukację i dalszy rozwój programu współpracującemu dotychczas z nami Master Instruktorowi Spinning® – Jarkowi Witkowi, który to od teraz będzie Koordynatorem Szkoleń Mad Dogg Athletics Inc. i wyłącznym przedstawicielem programu Spinning® w naszym kraju. Życzymy powodzenia Jarku !

Od tej chwili we wszelkich sprawach związanych z programem Spinning® prosimy kontaktować się bezpośrednio z jego przedstawicielem: spinning@doitwell.pl , tel: +48 667 761 544

Star Fitness S.A. – umacniając swoją pozycję lidera i kompleksowego dostawcy najlepszych rozwiązań dla branży fitness – nadal będzie rozwijał swoją ofertę w obszarze zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, koncentrując się przede wszystkim na dostarczaniu jeszcze lepszej usługi w obszarze doradztwa i szkoleń w ramach zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, a także doskonaleniu procesu wsparcia wdrażania produktów w klubach fitness. Pragnąc zapewnić Państwu dostęp do wysokiej jakości sprzętu oraz oferty szkoleniowej, informujemy że w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości rowery: STAR TRAC STUDIO, SCHWINN oraz poprzednią edycję rowerów SPINNER®.

 

Powrót do listy