Wręczenie nagrody Złotego Medalu – Wybór Konsumentów dla Star Fitness podczas uroczystej gali na MTP

3 marca 2014 r. z rąk Prezesa MTP Pana Andrzeja Byrta Dyrektor Operacyjny Star Fitness Pan Tomasz Jędrzejczak odebrał nagrodę Złotego Medalu – Wybór Konsumentów 2013 za telemetryczny system pomiaru tętna Myzone.

Uhonorowanie naszego produktu podwójnym Złotym Medalem MTP to dla nas ogromny zaszczyt i dowód zaufania zarówno jury konkursu jak i konsumentów. Jesteśmy jedyną firmą z branży fitness, która otrzymała te dwie nagrody w 2013 r. Star Fitness to lider kompleksowych rozwiązań dla branży fitness, który oferuje najwyższej jakości produkty i usługi. Uczestniczymy jako wystawca targów FitExpo od samego początku powstania tej imprezy i jesteśmy dumni, że dzięki temu możemy wspierać rozwój rynku w Polsce. Od lat kreujemy trendy i wyznaczamy najwyższa jakość w zakresie oferty produktów i obsługi klienta. Dwa Złote Medale MTP w ciągu jednego roku poświadczają nasz profesjonalizm.

Jesteśmy wdzięczni zarówno jury konkursu o Złoty Medal MTP, jak i konsumentom za tak wysokie uznanie, które mobilizuje nas do jeszcze bardziej wytrwałej pracy.

Dowiedz się więcej o MyZone


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy