Wieloletnia współpraca Star Fitness i Fabryki Formy

25Star Fitness od samego początku wspiera rozwój i dostarcza sprzęt do sieci klubów fitness Fabryka Formy. Partnerska współpraca zaowocowała sukcesem 3 klubów zlokalizowanych w Poznaniu i klubu w Gorzowie Wlkp.

Kolejny klub,który powstaje w Poznaniu oraz w Zielonej Górze wyposażony zostanie przez Star Fitness w sprzęt marki Star Trac®. Natomiast klub w Kaliszu zostanie wyposażony przez Star Fitness w sprzęt do zajęć grupowych: rowery Spinner® do zajęć Spinning®, eliptyki Indoorwalking® oraz w sprzęt i akcesoria marki Jordan® do strefy funkcjonalnej.

Star Fitness jako lider rozwiązań kompleksowych współpracuje z wieloma lokalnymi liderami i ogólnopolskimi sieciami np.: Fabryka Formy, Pure, Fitness Academy, Zdrovit, Calypso, Activ w Szczecinie, Active Fitness w Gdyni, Fitstacja w Gdańsku, 2B Active Fitness w Swarzędzuoraz innymi na terenie całej Polski dostarczając profesjonalne doradztwo, szkolenia, sprzęt i serwis.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy