Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny jest najbardziej efektywnym treningiem łączącym siłę, wytrzymałość, kondycję, szybkość i sprawność motoryczną. Każde ćwiczenie jest dopracowane tak, aby pobudzać zarówno mięśnie globalne jak i głębokie, aby ruch był wielopłaszczyznowy, wielostawowy i funkcjonalny, czyli najbardziej zbliżony do ruchów, które nasze ciało wykonuje na co dzień.
Star Fitness S.A. w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów dedykowanych strefie treningu funkcjonalnego. Są to produkty trzech znanych i cenionych w świecie marek Jordan®, Vicore® i HumanSport.
Szczególnej uwadze polecamy produkty:

Medicine Ball_RebounderMedicine Ball Rebounder
Używany przede wszystkim do treningów rozwijających koordynację nerwowo-mięśniową, szybkość ruchu i reakcji na bodziec. Doskonały w rehabilitacji. Szeroki zakres zastosowania – wzmocnienie mięśni górnej i dolnej partii ciała, balans i równowaga, szybkość i dynamika.

Jordan PowerbagPowerbag™
Siła, sprawność, szybkość, dynamika ruchu! Wypełnienie worka przesuwa się w zmiennym kierunku pobudzając za każdym razem mięśnie do innej pracy. Doskonałe uzupełnienie treningu siłowego.

3MSUSPENSION TRAINING_STATIONMiloKit®
Trening funkcjonalny w najlepszym wydaniu. Praca z taśmami MiloKit i ciężarem własnego ciała da Ci wymierne efekty w postaci wzrostu siły i wytrzymałości mięśniowej, stabilizacji głębokiej oraz spadku masy tłuszczowej ciała.

Chrome _Rubber_KettlebellsKettlebells
Przyrząd treningowy o niestabilnym środku ciężkości, wykorzystywany do sesji treningowych głównie w wojskach rosyjskich i amerykańskich. Zwiększa dymamikę, wytrzymałość i siłę mięśni, wpływa na rozwój koordynacji nerwowo-mięśniowej oraz systemu sercowo-naczyniowego.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy