Star Fitness współpracuje z klubem 2B Active ze Swarzędza

Z początkiem 2014 roku wystartował klub 2B Active w Swarzędzu koło Poznania. Star Fitness dostarczyło tam sprzęt i akcesoria do strefy funkcjonalnej, a przede wszystkim wyposażyło salę Spinning® w rowery marki Spinner®

Decydując się na otwarcie klubu, postawiliśmy przed sobą jasny cel. Chcemy być liderem na sportowej mapie miasta. Zależy nam, aby wychodzić do klienta z najlepszą ofertą i inwestycja w sprzęt jest tego przykładem. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi – mówi menedżer 2b Active Fitness.

W pełni profesjonalne wyposażenie strefy funkcjonalnej oraz sali Spinning® na pewno przysporzy klubowi stałych klientów, a już w marcu odbędzie sie tam szkolenie Spinning® Instructor Training. Życzymy powodzenia w realizacji ambitnych planów!

Klub jest czynny przez 7 dni w tygodniu. W dni robocze od 6.00 do 23.00, a w weekendy od 08.00 do 20.00. Znajduje się przy ulicy Poznańskiej 6, na pierwszym piętrze w budynku Centrum Handlowego ETC.

Dowiedz się więcej o Spinning


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy