Star Fitness w gronie laureatów nagrody Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Star Fitness uczestniczy jako wystawca targów FitExpo od samego początku powstania tej imprezy, a produkty firmy są regularnie doceniane przez Jury Konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ostatnim wydaniu Poznańskiego Magazynu Targowego ukazała sie publikacja poświęcona tej nagrodzie.

Złoty Medal to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. Tylko w minionych dwóch latach Sądy Konkursowe przyznały 453 medale, a konsumenci, spośród produktów wyróznionych przez profesjonalne jury w głosowaniach wyłonili 57 laureatów nagrody Złoty Medal – Wybór Konsumentów. We wszystkich plebiscytach konsumenckich w ramach Złotego Medalu od początku 2012 r. oddano łącznie 100 tys. głosów, co świadczy o skali i randze nagrody. Produkty dystrybuowane przez Star Fitness zostały uhonorowane Złotym Medalem MTP az siedem razy. W zeszłym roku nagrodę tą zdobył telemetryczny system mierzenia tętna Myzone.

Uhonorowanie Systemu Myzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas FitExpo 2013 r. oraz Złotym Medalem Wybór Konsumentów daje nam przede wszystkim dodatkowe możliwości w promowaniu tego produktu, który został doceniony zarówno przez Jury Konkursu jak i samych użytkowników. Uwiarygadnia to przekaz i pomaga w budowaniu wizerunku systemu Myzone jako profesjonalnego produktu kierowanego do branży fitness. Informacje na ten temat pojawiły się w prasie branżowej i w materiałach promocyjnych.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy