Star Fitness szuka lokali dla naszych Klientów na kluby fitness w całej Polsce

baner

 

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio usług związanych z Doradztwem Biznesowym w branży fitness – dla naszych Klientów zainteresowanych otwarciem nowych klubów fitness, poszukujemy nowych lokali. Interesują nas lokalizacje na terenie całego kraju. Potencjał każdej lokalizacji będzie weryfikowany przez naszych Specjalistów i powinien spełniać ściśle określone kryteria, gwarantujące sukces biznesowy klubu. Zapraszamy do współpracy właścicieli lokali oraz osoby zainteresowane otwarciem klubu.

      Wymagania:

  • metraż 250 – 2500 m²
  • lokalizacja wokół dużych skupisk ludności (galerie handlowe, główne ciągi komunikacyjne miasta)
  • bezpłatny parking
  • preferowane lokale znajdujące się na jednym poziomie

      Wymagania dodatkowe:

  • dobra widoczność budynku z ulicy
  • możliwość wykorzystania elewacji do prowadzenia działań marketingowych klubu

      Preferowane lokalizacje:

  • opracowane przez nas modele biznesowe pozwalają na otwarcie dobrze prosperującego klubu fitness w zróżnicowanych warunkach
  • interesują nas lokale zarówno w dużych aglomeracjach (Poznań, Wrocław, Warszawa) , jak i średnich i małych miastach

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z naszym Doradcą Biznesowym poprzez poniższy formularz kontaktowy.Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Star Fitness S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krzywoustego 72, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, obejmujących przesyłanie informacji handlowych drogą telefoniczną lub pocztową przez Star Fitness S.A. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. Zostałem/-łam poinformowany/-na o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania, jak również prawie żądania w każdym czasie usunięcia moich danych i zaprzestania ich przetwarzania.

Jednocześnie oświadczam, iż zostałem/-łam poinformowany/-na, iż podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i podlegają ochronie prawnej przewidzianej przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182).

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Star Fitness S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krzywoustego 72 informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy