Star Fitness na śniadaniach biznesowych PZPF

W środę 4 lutego Star Fitness wzięło udział w jednym ze spotkań organizowanych przez Polski Związek Pracodawców Fitness – gorąco polecamy je wszystkim właścicielom klubów, managerom fitness oraz inwestorom. To 3 godzinna pigułka wiedzy, nowości z branży i biznesowego know-how!

Cykliczne spotkania w formie śniadań biznesowych, podczas których prezentowane są nowości branży oraz badania przedstawiające statystyki i prognozy dla fitnessu w Polsce, zrzeszają ekspertów, właścicieli klubów, dystrybutorów oraz specjalistów z dziedzin ekonomii, sprzedaży i marketingu.

Obok tematów takich jak rozwój rynku fitness w Polsce i w Europie, wpływ cen karnetów na wyniki klubu czy zagadnienie podatku VAT, znalazło się też miejsce na case study, czyli „żywe przykłady” zastosowania analizy przypadku klubu w celu usprawnienia jego działania.

Star Fitness przedstawiło dwa przykłady klubów ze swojego doświadczenia: jeden skupiający się na doradztwie, drugi na wizerunku i marketingu. W pierwszym przypadku zaprezentowaliśmy dokonaną przez nas analizę potencjału biznesowego wraz z prognozą sprzedaży po wprowadzeniu proponowanych usprawnień oraz rezultaty tych działań. W drugim case study pokazaliśmy, jak odświeżyć wizerunek klubu tak, aby dotrzeć z ofertą do nowej grupy klientów.

Krótko o organizatorze:

PZPF – Federacja Fitness rozpoczęła działalność wiosną 2013 r. jako Inicjatywa Fitness – grupa inicjatywna złożona z przedstawicieli oraz pracodawców polskiego rynku fitness zaangażowanych i skoncentrowanych wokół kształtowania i rozwoju branży.

Od lipca 2013 funkcjonuje pod nazwą Polski Związek Pracodawców Fitness.

Misja i cel PZPF to przede wszystkim ochrona i wparcie biznesowe wszystkich członków. Działania skupione są głównie wokół czterech obszarów:

  • Badań statystycznych i porównawczych dotyczących rynku fitness
  • Współpracy – wymianie wiedzy i doświadczeń
  • Regulacji stawek podatku VAT
  • Opłat licencyjnych za odtwarzanie muzyki w klubie

Zapraszamy na stronę internetową Związku – KLIKNIJ

oraz na jego profil facebook – KLIKNIJ


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy