Star Fitness laureatem Gazeli Biznesu 2015!

Rok 2015 dla Star Fitness S.A. był rokiem dynamicznych inwestycji, wpływających na długofalową strategię firmy. Rozwijamy się, co nie uchodzi uwadze opiniotwórczych mediów, monitorujących sytuację przedsiębiorstw działających na polskim rynku. Dowód ? Właśnie otrzymaliśmy Gazelę Biznesu 2015, przyznawaną przez Puls Biznesu. Nagroda będąca efektem ciężkiej pracy całego zespołu Star Fitness, stanowi dla nas doskonałą motywację do dalszego rozwoju.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy