Rusza III edycja projektu Odmieniamy Siebie z Klubem STREFA sport&fitness

Wkrótce rusza III edycja projektu Odmieniamy Siebie, organizowanego przez naszego partnera i klienta – Klub STREFA sport & fitness w Koninie. Akcja cieszyła się w poprzednich latach ogromnym zainteresowaniem, a finaliści, zgodnie z nazwą projektu, odmienili siebie wizualnie oraz zrewolucjonizowali swój styl życia, budując pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Rekrutacja została już zakończona, kolejnym etapem będzie wybór czworga uczestników, którzy w trakcie 3 miesięcy trwania projektu przejdą metamorfozę oraz odmienią swoją sylwetkę i swój styl życia.

Finaliści zostaną ogłoszeni 31 stycznia podczas Wielkiej Gali Otwarcia III Edycji Projektu Odmieniamy Siebie, na którą serdecznie zapraszamy!

Star Fitness jest partnerem projektu, wspierając organizatorów i uczestników w dążeniu nie tylko do poprawy wizerunku i samopoczucia, ale także do rozwijania idei zdrowego – sportowego! – stylu życia. Sukces poprzednich edycji jest przykładem fenomenalnego zaangażowania członków klubu w dodatkowe akcje, umożliwiając budowanie wzajemnie motywującej się społeczności skupionej wokół klubu.

Śledzimy projekt, a jego uczestnikom życzymy powodzenia!

www.odmieniamysiebie.pl

www.facebook.com/OdmieniamySiebie


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy