Oryginalny program Indoor Walking® jest już dostępny w Polsce!

Indoor Walking ® pojawił się w celu promowania treningu grupowego w klubach. Program jest konsekwentnie rozwijany, tak aby zaoferować klientom i Instruktorom profesjonalny trening i rezultaty.

W Indoor Walking® ćwiczenia odbywają się na nowoczesnych eliptykach w rytm motywującej muzyki, pod okiem fachowca. Ćwiczenia są proste, nie obciążają stawów tak jak treningi na bieżniach. Dodatkowo w treningu biorą udział górne części tułowia, przez co ćwiczymy większą partię mięśni niż w standardowym treningu na bieżniach czy rowerach stacjonarnych. Siłą tych ćwiczeń jest trening w naturalnej , wertykalnej pozycji.

Uczucie fizyczne po treningu jest nieco inne niż w pozostałych dyscyplinach, ciało jest zmęczone ale nie towarzyszy mu przemęczenie mięśniowe i bóle stawów. Ćwiczenia poprawiają codzienne funkcjonowanie, ze względu na naturalna pozycję, związaną z ruchem chodzenia człowieka.

System podbija obecnie rynki europejskie i światowe, certyfikowano już ponad 900 instruktorów na całym świecie. Indoor Walking® to zabawa w grupie dla każdego.

indoorwalking@star-fitness.pl


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy