Inwestycja w ŁSSE – zaproszenie do złożenia ofert na wykonawstwo

Szanowni Państwo, w związku z planowaną przez Star Fitness S.A. budową Hali produkcyjno–magazynowej z zapleczem socjalnym w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Kutnie przy ul. Wschodniej przekazujemy podstawowe informacje dotyczące tej budowy.

W załącznikach na dole wiadomości, w sekcji do pobrania, znajdują się: Zapytanie ofertowe z opisem, Formularz oferty oraz Harmonogram rzeczowo-finansowy. Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami. Wszystkie firmy zainteresowane złożeniem oferty na realizację tej inwestycji prosimy o kontakt w celu przesłania drogą elektroniczną pozostałych dokumentów (projekt budowlany, przedmiary, badania gruntu) lub prosimy o bezpośredni ich odbiór w firmie Zarząd Inwestycji Sp. z o. o. w Kutnie pełniącej rolę Inwestora zastępczego ( tel. 24 254 68 85, mail poczta@zikutno.pl ). Wymienione dokumenty można również odebrać w firmie Star Fitness S.A. poprzez kontakt z Dyrektorem ds. Technicznych, Panem Markiem Haczyk (tel. 515 146 211, mail: mhaczyk@star-fitness.pl).

Z poważaniem

Zarząd Star Fitness S.A.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy