INDOORWALKER® Premium II

Eliptyk Indoorwalker® Premium II jest maszyną o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie, dzięki kombinacji koloru czarnego i chromu. Konstrukcja jest stabilna i lekka zarazem. Maszyna została tak zaprojektowana, aby użytkownicy mogli dostosować urządzenie na którym ćwiczą , bez konieczności zatrzymywania się w trakcie zajęć. Budowa eliptyka oparta jest, podobnie jak w Spinning® o system koła zamachowego o unikalnej konstrukcji, która pozwala na dokładniejsze wykorzystanie siły inercji.

Maszyna ta posiada również możliwość szybkiego ustawiania tzw.”ramion” na różną wysokość i pod różnym kątem. Specjalny system mikro ustawień pozwala zmiany te dokonać szybko i łatwo. Dodatkowo do urządzenia można zamontować komputer treningowy, dostarczający informację na temat treningu oraz tętna ćwiczącego dzięki kompatybilności z systemem POLAR.

Wykonany z chromu oraz pokryty warstwa specjalistycznych środków, eliptyk odporny jest na rdzę oraz ścieranie. Maszyna posiada też kółka , co ułatwiajej przemieszczanie i transport.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy