Foremka zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

„Przekaż zbędne kalorie na WOŚP” – pod takim tytułem w sobotę odbyła się w Foremce akcja charytatywna na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji patronowało Star Fitness oraz program Indoorwalking®

Pomysł na akcję był prosty – Kobiety spalają kalorie na zajęciach Indoorwalking®, a Foremka przekazuje 10 gr za każdą zostawioną kalorię na konto WOŚP.

Inicjatywa spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem – po ogłoszeniu zapisów, wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w ciągu jednego dnia!

Dlaczego Indoorwalking®?

Z dwóch powodów. Z jednej strony Indoorwalking® to forma zajęć dostępna dla każdego, a z drugiej pozwala spalić dużo kalorii, czyli przekazać dużo funduszy na WOŚP. Indoorwalking® to proste, bezpieczne i intuicyjne zajęcia, więc nawet osoby, które przyjdą na nie pierwszy raz, mają szansę spalić nawet 600 kalorii.

Najważniejsze w akcji było to, że Indoorwalking® to również świetna zabawa i szalona muzyka – a to jest, oprócz pomocy, główna idea Orkiestry – bawmy się i pomagajmy.

Ile kalorii udało się spalić?

Indoorwalkery mają liczniki kalorii, dlatego wiemy, ile każda Pani spaliła – wszystko zostało komisyjnie spisane i włożone do puszek wolontariuszy.

I najważniejsze pytanie – ile udało się zebrać?

Foremka z dumą ogłasza, że nasze Klubowiczki spaliły w ciągu jednych zajęć 12.526 kalorii, więc przekazana kwota wyniosła 1.256 zł. W Foremce były też wolontariuszki z Ogrodu Jordanowskiego – panie wrzucały datki, na rzecz Wielkiej Orkiestry, a dobry nastrój spowodowany dużą liczbą spalonych kalorii przyczynił się do ich wielkiej hojności!

Zapraszamy na stronę internetową klubu – www.klubforemka.pl


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy