Big Fitness Weekend

Big Fitness Weekend ! Północ -Południe, to wielkie wydarzenie, gdzie każdy znajdzie tu coś dla Siebie. Zarówno Instruktorzy zawodowo związani z pracą w fitness Klubach jak i trenerzy dziedzin sportowych. Szkolenia i warsztaty proponowane w programie Big Fitness weekend z Profi Fitness School przygotowane będą wielozadaniowo, gdzie pojawią się ciekawe propozycje najnowszych trendów w treningu. Dla miłośników fitnessowej przygody przygotujemy program sobotniej konwencji, gdzie pojawi się 7-9 lekcji w każdym mieście. W sobotę planujemy dzień konwencji, gdzie specjalni goście oraz wszyscy instruktorzy PFS Team zaprezentują lekcję, a w niedzielę również warsztaty. Pojawią się m.in. Pilates Equipment, Zdrowy Kręgosłup, Trening Funkcjonalny, TRX System Training , Body Sculpt Fitness Class, Tubing, Stretching Core Stability i wiele innych atrakcji. Masterclass-y i warsztaty z wykorzystaniem Bosu, Easy Ball, Fit Ball, Balance Training, Choreografia Step i Dance i wiele innych.

Więcej informacji na stronie Konwencji

big fitness weekend11-12 lutego jednocześnie w dwóch miejscach szkoleniowych PFS w Polsce odbędą się konwencje i szkolenia z międzynarodową Kadrą. Luciano Mottola, Salvatore Panebianco w Krakowie i David Pozos w Gdańsku będą naszymi specjalnymi gośćmi, gdzie zaprezentują lekcje i poprowadzą szkolenia. W Planach Konwencji oprócz lekcji pojawią się zajęcia warsztatowe i szkolenia.

Konwencji towarzyszyć będzie także nasza firma. Będzie można sprawdzić się na zajęciach i szkoleniach skierowanych głownie na trening funkcjonalny oraz z dziedzin Pilates, gdzie planowane są zajęcia warsztatowe z użyciem specjalnych krzeseł Mve®Chair oraz urządzeń typu Mve ® Reformer (Peak Pilates®).


Warning: Illegal string offset 'echo' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 66

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 69

Warning: Illegal string offset 'title' in /wp-content/plugins/download-attachments/includes/shortcodes.php on line 72
Powrót do listy